صفحه 2 از 3 123
نمایش نتایج: از 51 به 100 از 103

موضوع: ..شغل دختر..

6258
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ..شغل دختر..

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    دقیقا
    نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    عالی
    دارم به خودم امیدوار میشم

2. 2 کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    دارم به خودم امیدوار میشم

4. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15108
    تشکـر
    919
    تشکر شده 354 بار در 141 پست
    میزان امتیاز
    10

خود من حاضر نيستم شغلي رو كه دوسش دارم به خاطر يه ساعت صحبت بذارم كنار!
    شما ناراحتين از اينكه ممكنه اين خانوم خود راي باشه.به نظر شما ايشون درباره ي شما چي فكر ميكنه؟ احتمالا با خودش ميگه طرف هنوز نه باره نه به داره، ميخواد واسه من تعيين تكليف كنه.خدا رحم كنه آينده رو...!
    جدي ميگما! ايشون يه جورايي مجبور شده از خودش دفاع كنه دربرابر زورگويي شما( درسته شما خير ايشون رو ميخواين ، ولي بايد اونقدر بهشون محبت كنيد و دست و دلبازي خودتون رو نشون بدين تا اعتمادشونو به دست بيارين تا ايشون خودشون درخواست شما رو با ميل قلبي تكرار كنن.به نظر من اگر ميخواين روابطتون ادامه داشته باشه،اصلن سر اين موضوع بحث نكنيد كه باعث دلخوري و لج ولجبازي ميشه...خلاصه حساسيت به خرج ندين)

6. 3 کاربران زیر از لبخندتلخ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام

خب با توجه به توضیحاتی که دادین این خانوم در یک خانواده بزرگ شدن که مرد سالاری درش نبوده ، و خودتون توی یک خانواده مرد سالار برزگ شدین

این تفاوت میتونه در آینده بر روی روابط تون تاثیر گذار باشه ، به نظر من بهتره احساسی برخود نکنید تا در آینده وقتتون هدر نره

8. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نه از حرف که تا الان زدین من حس میکنم اون دختر یکم زیادی احساسی و شاید تنهاست چون به کارش وابسته شده و دوستاش... یکمم خودرایه چون گفتین با اینکه نیاز نداره به پول رفته سراغ منشی شدن احتمالا بابای خودشم همین داستان شمارو داشته باهاش ولی اون همین کارو انتخاب کرده اگه احساسی باشه نباید ازش توقع داشت خیلی منطقی بگه که چون یه کیس خوب دارم پس بیخیال دوستامو و کارمو و خوشیام چون که خودرایه ام امر و نهی شمارو قبول نمیکنه
    ببینید هر چیزیو میشه هزارجور مطرح کرد هر جورم که بگین یه نتیجه متفاوت داره مثلا الان اینطوری گفتین قبول نکرده شاید اگه مثلا چندبار میبردینش تو شرکت خودتون با چند نفر اونجا اشنا میشد و از جوش خوشش میومد خودش پیشنهاد میداد بیاد منشیتون بشه یا مثلا اگه یه مدت باهاش اشنا بودین بعد ازین که بهتون حس پیدا کرد بهش میگفتین دوست ندارین کنار یه ادم دیگه وقتشو بگذرونه و دوست دارین همیشه کنار خودتون باشه و ازین هندی بازیاشاید نتیجه یه طور دیگه بود
    بعدم شما میخاین اونو بشناسین تا اگه شرایط خوب بود با هم اززدواج کنید اگه خوب نبود بی گذار به اب نزده باشین و ازدواج بد داشته باشین این سرکار گذاشتن نیست
    به نظرت این یکم بدجنسی نیست یعنی من اون دخترو با چهار تا حرف به خودم وابسته کنم و محبتشو به دست بیارم و بعدش روش نفوذ انجام بدم و کنترلش کنم؟

9. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ببین داداش پیشنهاداتت بد نبوده و همه دخترا یه جور نیستن شاید یکی خیلی پول دوست باشه در جا بگه باشه خیلیم خوب.
    این دختر هم شاید حس کرده با این پیشنهاداتت داری یه جورایی فخر میفروشی یا پولتو به رخ میکشی برا همین خواسته نشون بده که زیاد پول براش مهم نیست.
    شاید سر کارش دوستایی داره که باهاشون خاطرات خوبی داره، شاید سر کارش داره یه سری چیزا یاد میگیره که باعث بشه تصمیم بگیره خودشم دکتر بشه.
    اینکه سعید خان گفتن منشی گری کار مناسبی نیست، این مناسب بودن برمیگرده به فکر و ذهنیت آدم یا بقول پریماه دارید برچسب میزنید..اینکه حالا چنتا منشی شاید سر کار یه کارای نامربوط کردن رو نمیشه بسط داد به همه منشی ها همونطور که اگه مثلا چنتا پسر اگه به دخترا تجاوز کنن نمیشه به همه بسط داد و گفت همه پسرها متجاوز جنسی هستن.
    جناب سام شما سنی نداری دلیل اینهمه عجلت رو نمیدونم تازه 25 سالته اینکه نخوای برای کسی که مناسب دیدی وقت بزاری میشه انتخاب عجولانه..شاید یه نفرو دیدی خیلی به به و چه چه کرد و فکر کردی همونیه که باید باشه ولی یهو دیدی نبود..پس سعی کن برا طرف مقابلت ارزش بیشتری قائل بشی.
    قبل از اینکه بگی آره من پول دارم ال میکنم بل میکنم بزار یکم اطلاعاتتون از همدیگه زیاد بشه..اون قرار نیست با پولت ازدواج کنه با خودت ازدواج میکنه..پول و ثروت به شبی بنده اون چیزی که میمونه خود آدمه
    سلامن 23 سالمه .این حرفو زیاد شنیدم که سنی نداری چرا اینقدر زود میخوای ازدواج کنی یا تو فاز ازدواج رفتی ولی دلیلم اینه وقتی میشه زود ازدواج کرد و شرایطش جوره چرا نباید انجامش بدم؟ در مورد این دختر هم اگه بخوام بیشتر بشناسمش پیشنهاد شما چیه

10. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    داداش سام نه کار این خانم بده
    نه چیزی ک میخواد بده
    خوب خیلیا دلشون میخواد مستقل باشن
    اما گفتم ک باتوجه به شناخت شما از طریق پست هایی ک گذاشتین این خانم به شما نمیخوره.
    ممنونم بابت راهنمایی خواهر فاطمه

11. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط لبخندتلخ نمایش پست ها
    خود من حاضر نيستم شغلي رو كه دوسش دارم به خاطر يه ساعت صحبت بذارم كنار!
    شما ناراحتين از اينكه ممكنه اين خانوم خود راي باشه.به نظر شما ايشون درباره ي شما چي فكر ميكنه؟ احتمالا با خودش ميگه طرف هنوز نه باره نه به داره، ميخواد واسه من تعيين تكليف كنه.خدا رحم كنه آينده رو...!
    جدي ميگما! ايشون يه جورايي مجبور شده از خودش دفاع كنه دربرابر زورگويي شما( درسته شما خير ايشون رو ميخواين ، ولي بايد اونقدر بهشون محبت كنيد و دست و دلبازي خودتون رو نشون بدين تا اعتمادشونو به دست بيارين تا ايشون خودشون درخواست شما رو با ميل قلبي تكرار كنن.به نظر من اگر ميخواين روابطتون ادامه داشته باشه،اصلن سر اين موضوع بحث نكنيد كه باعث دلخوري و لج ولجبازي ميشه...خلاصه حساسيت به خرج ندين)
    و اگه چند ماهی باهاش ارتباط داشتم بهش محبت کردم و بهم وابسته شد ولی از تصمیمش منصرف نشد اونوقت چی؟

13. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

خب با توجه به توضیحاتی که دادین این خانوم در یک خانواده بزرگ شدن که مرد سالاری درش نبوده ، و خودتون توی یک خانواده مرد سالار برزگ شدین

این تفاوت میتونه در آینده بر روی روابط تون تاثیر گذار باشه ، به نظر من بهتره احساسی برخود نکنید تا در آینده وقتتون هدر نره
    میشه بگید منظورتون از مرد سالاری چیه؟

14. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15108
    تشکـر
    919
    میزان امتیاز
    10

واقعا راس ميگي نبايد وابستگي ايجاد بشه ...به هرحال با چند جلسه ي دوستانه ميشه كمي شناخت درموردشون پيدا كرد .تو موارد ديگه هم امتحانشون كنيد.مثلا اگه ايشون گفت بستني قيفي ميخوام،شما بگو نظرت در مورد آب هويج بستني چيه! مسخره است! ولي اگه تو مسايل مختلف هي رو حرف خودش پا فشاري كنهً بعدا خيلي مشكل ساز ميشه . مورد داريم 40 ساله باهم ازدواج كردن ولي هنوز سر احمقانه ترين مسايل بحث ميكنن و لجبازي ميكنن.يني اگه طرف بگه الان شبه،شوهرش از سر لجبازي ميگه نه روزه!
    كلا يكي از دلايل شكست در ازدواج لج ولجبازي بي مورده.
    اميدوارم بتوني ايشون رو بيشتر بشناسي تا مبادا بعدها افسوس بخوري
    .موفق باشي سام عزيز

15. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    به نظرت این یکم بدجنسی نیست یعنی من اون دخترو با چهار تا حرف به خودم وابسته کنم و محبتشو به دست بیارم و بعدش روش نفوذ انجام بدم و کنترلش کنم؟
    نه من فکر میکنم این فلسفه ی رابطه ی زن و مرده بدجنسی نیست
    مرد حس برتری میکنه دوست داره غرورش حفظ بشه و زنش مطیع باشه این تو بیشتر مردا هست بخصوص مردای ایرانی...
    از طرفیم یه دختر تا وقتی به یه پسر اعتماد نداشته باشه حرفشو گوش نمیده یعنی اگه بدون شناخت و اعتماد اطاعت کرد ازتون باید به عقلش شک کنیداگرم میخاین اعتماد یه دخترو جلب کنید باید دوست داشتنشو به دست بیارید حالا اگه فرصت بدین به همدیگه تا شناخت بینتون به وجود بیاد خب تو اون مدتم خواه ناخواه به همدیگه حس پیدا میکنید یعنی نمیشه جلوشو گرفت کلا نبایدم جلوشو گرفت چون تو این مدت باید همونطوری باشین که تو طول زندگی قراره رفتار کنید پس اگه ادم احساسی هستین باید نشون بدین اگه خشک هستین باید نشون بدین کلا باید خودتون باشین
    از یه طرف دیگه رفتار با دخترا و با همسر اصول خودشو داره دیگه خودتون میدونید
    مثلا شما وقتی یه چیزو میخاین اگه طرفتون منشیتون باشه میتونید دستور بدین ولی اگه خانمتون باشه باید ازش درخواست کنید باید همونطوری حرفتونو بزنید که میدونید قبول میکنه یا حرفتون به دلش میشینه که این همون که شما میگین بدجنسی ولی من میگم محبت کردن و جلب کردن دوست داشتنش اصول رفتار با دختراست...
    ببیند اگه خواستین با اون خانومه نامزد شین بدونید احساس بین هردوتون پیش میاد نمیشه ام جللوشو گرفت اخرشم 2 حالت داره یا یه ازدواج عقلانه و با شناخت از هم دارین یا اینکه به خاطر صلاح جفتتون از هم جدا میشین که هردو حالت به نفع هردوتونه
    نگران وابستگی و این چیزا نباشین کسی که مروارید میخاد تا به اب نزنه و خیس نشه نمیتونه به دست بیاردش

16. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

میشه بگید منظورتون از مرد سالاری چیه؟
    مرد سارالاری به نظر من اتفاقاً خیلی خوبه ، مرد سالاری رو بعضی ها دید بد و یا تعریف نامناسبی در موردش دارن ( مثلاً بعضی ها فکر میکنن مرد سالاری یعنی همون برده داری شوهر از همسر ، و یا اینکه حرف اول و آخر رو همیشه مرد میزنه که کاملاً غلطه )

هر گروه و یا یک جمع نیاز مند اینه که یک رهبر داشته باشه ، خب این امر توی خانواده ستثنا نیست ، جمع صمیمی و گرم خانواده هم نیازمند اینه که یک رهبر داشته باشه و اونو هدایت کنه .

توی بعضی از خانواده مرد قدرت مدیریت و رهبری رو داره و در بعضی ها زن بیشتر از مرد و قدرت رو به دست میگره برای کنترل برای بهتر شدن خوانواده . ( این قدرت یک قدرت زور یا اجبار نیست )

دلیلی هم نیست که بگیم کودوم خانواده مرد سالار موفق تره و یا خانواده زن سالار ، مطمعنن تعامل بین هردو و رعایت اعتدال در زمینه های مخطلف زندگی میتونه موفق تر باشه ، بازم به هر حال یک نفر باید رهبر باشه و نمیشه دوتا رهبر داشته باشه .

با توجه به شناخت از نوشته های که شما داشتین من این حس رو داشتم که حس مرد سالاری در شما هست و دوست داره رهبر خانواده باشه ( که من خودم اینو تحسین میکنم )

اما با توجه به خصوصیاتی که این فرد مورد نظرتون که رفتین خواستگاریش معلومه حس استقلال و زن سالاری رو دارن ( اینجا مسئله خوب بودن و یا بد بودن نیست ، مسئله زندگیه که باهم چقد راحت میتونن تعامل و سازش و ... کنن )

فردا رو که شما با زنی که از خانواده زن سلار باشه ازدواج کنین باید سر تمام مسائل باهمدیگه چونه بزنین بحث کنین تا به نتیجه برسین ، نمیگم زندگی موفقی نخواهد بود . فقط باید همیشه سر مسائل زیادی صحبت کنین .

وقتی هر دو خواهان رهبری خوانواده باشین اونوقت : برای یک مسئله کوچیک مجبور میشین کلی بحث کنید وقت تلف کنید ، که شاید برای دو طرف تو زندگی خسته کننده باشه ....

ولی اگه فردی که شما باهاش ازدواج کرده باشین هم مثل شما از یک خانواده مرد سالار باشه خیلی راحت مسائل رو حل و یا مشکلات زندگی رو پشت سر میگذارین .

شباهت ها ، مثل سرمایه میمونه توی بانک ، برای روبرو شدن در برابر بحران های اقتصادی . و هر چه این سرمایه بیشتر باشه مطمعنن مشکلات اقتصادی رو راحت تر برطرف میکنیم

امیدوارم خوب توضیح داده باشم .

18. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15305
    تشکـر
    2
    تشکر شده 15 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

خب اون خانومه غرور داره نمیخاد زیر منت کسی باشه
    تو جلسه اول کل برنامه زندگیشو زیر سوال بردین برای ایندش تعیین تکلیف کردین به شغلی که داره توهین کردین انتظار دارین قبولم بکنه؟؟یعنی اگه یه دختر هر چی میگین بگه باشه قبول اونموقع دختر خوبیه؟؟؟
    دختری که به یه خواستگار ساده بابت برنامه کل زندگیش و شغلی که انتخاب کرده راحت بگه باشه قبول بعدنم به خیلی چیزا همینو میگه مثلا اگه مادرش بگه شوهرت زیادی چاق شده دیگه براش شام نپز میگه باشه قبول اگه بچش بش بگه مامان خسته شدم بذار کمتر درس بخونم میگه باشه قبول
    اگه همسایه بگه بچتون تو حیاط راه میره من تمرکزم به هم میخوره نذار بازی کنه میگه باشه قبول
    به نظر من اون الان فقط به یه خواستگار معمولی گفته نه اینم معنیش فقط یه چیزه - عزت نفسش - چیزی که برای یه مادر و یه همسر و یه ادم خیلی لازمه

دوست عزیز خانمها اصلا مثل آقایون فکر نمیکنند
    شاید از نظر شما مثال این خانم ربطی به مسئله که طرح کردید نداشته باشه ولی واقعیته چون خانمها تفوت زیادی با آقایون دارند
    شما اگر تنها مشکلتون با این مسئلست به نظر من خوبه که با مادرتون مشورت کنید چونکه مادرتون با صحبت هایی که با مادر ایشون و خود ایشون داشته میتونه تاحدودی شخصیت ایشون رو برای شما متصور بشه
    و اگه صلاح دونست شما چند جلسه دیگه با هم صحبت کنید
    حتما توی خواستگاری هاتون خط قرمزاتون رو مطرح کرده و به یه نتیجه درست برسید
    یا علی

19. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ابراهیم 69 نمایش پست ها
    شاید از نظر شما مثال این خانم ربطی به مسئله که طرح کردید نداشته باشه ولی واقعیته چون خانمها تفوت زیادی با آقایون دارند
    شما اگر تنها مشکلتون با این مسئلست به نظر من خوبه که با مادرتون مشورت کنید چونکه مادرتون با صحبت هایی که با مادر ایشون و خود ایشون داشته میتونه تاحدودی شخصیت ایشون رو برای شما متصور بشه
    یا علی
    من خودم خانومم اقا ابراهیم چرا پست منو نقل قول کردین؟
    اقای سام اقا ابراهیمم حرف منو زدن باید وقت بذارین

20. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

سلامن 23 سالمه .این حرفو زیاد شنیدم که سنی نداری چرا اینقدر زود میخوای ازدواج کنی یا تو فاز ازدواج رفتی ولی دلیلم اینه وقتی میشه زود ازدواج کرد و شرایطش جوره چرا نباید انجامش بدم؟ در مورد این دختر هم اگه بخوام بیشتر بشناسمش پیشنهاد شما چیه
    من منظورم این نبود که عجلت برا ازدواج چیه..منظورم این بود وقتی سنی نداری عجلت چیه که بخوای تو همون جلسه اول دخترو بپسندی اونم بگه چشم هرچی شما بگی و والسلام..
    مثلهای معروف گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی یا همونکه دوستمون گفتن راجب مروارید یا هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد همچین مواقعی کاربرد داره.
    شما با کمی صبر و بدست آوردن شناخت میتونی بهترین فرد رو انتخاب کنی..البته بعضی مواقع حرفهایی که تو جلسه اول گفته میشه واضحه بعضی وقتا باید بیشتر روش فکر بشه، برای مثال من با دختری حرف زدم گفتم با مهمون و مهمونی رفتن چطوری گفت وقتی مهمون بیاد روز عذای منه یا گفت حتما باید ماهی یکبار برم خرید درمانی اونم ممکنه چیزای خیلی گرون بخرم گفتم اگر جیب یاری نکرد چی گفت باید یاری کنه، منم همون جلسه اول آخر بود دیدمش.

21. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

واقعا راس ميگي نبايد وابستگي ايجاد بشه ...به هرحال با چند جلسه ي دوستانه ميشه كمي شناخت درموردشون پيدا كرد .تو موارد ديگه هم امتحانشون كنيد.مثلا اگه ايشون گفت بستني قيفي ميخوام،شما بگو نظرت در مورد آب هويج بستني چيه! مسخره است! ولي اگه تو مسايل مختلف هي رو حرف خودش پا فشاري كنهً بعدا خيلي مشكل ساز ميشه . مورد داريم 40 ساله باهم ازدواج كردن ولي هنوز سر احمقانه ترين مسايل بحث ميكنن و لجبازي ميكنن.يني اگه طرف بگه الان شبه،شوهرش از سر لجبازي ميگه نه روزه!
    كلا يكي از دلايل شكست در ازدواج لج ولجبازي بي مورده.
    اميدوارم بتوني ايشون رو بيشتر بشناسي تا مبادا بعدها افسوس بخوري
    .موفق باشي سام عزيز
    امروز نهار باهاش قرار دارم به عنوان درب ورودی به این جلسه نگاه میکنم یا به آشنایی رسمی کشیده میشه در حضور خانواده ها نامزدی و اینا یا اینکه خداحافظ خوشحال شدم از آشناییتون

فقط به نظرتون چه سوالاتی بپرسم

22. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نه من فکر میکنم این فلسفه ی رابطه ی زن و مرده بدجنسی نیست
    مرد حس برتری میکنه دوست داره غرورش حفظ بشه و زنش مطیع باشه این تو بیشتر مردا هست بخصوص مردای ایرانی...
    از طرفیم یه دختر تا وقتی به یه پسر اعتماد نداشته باشه حرفشو گوش نمیده یعنی اگه بدون شناخت و اعتماد اطاعت کرد ازتون باید به عقلش شک کنیداگرم میخاین اعتماد یه دخترو جلب کنید باید دوست داشتنشو به دست بیارید حالا اگه فرصت بدین به همدیگه تا شناخت بینتون به وجود بیاد خب تو اون مدتم خواه ناخواه به همدیگه حس پیدا میکنید یعنی نمیشه جلوشو گرفت کلا نبایدم جلوشو گرفت چون تو این مدت باید همونطوری باشین که تو طول زندگی قراره رفتار کنید پس اگه ادم احساسی هستین باید نشون بدین اگه خشک هستین باید نشون بدین کلا باید خودتون باشین
    از یه طرف دیگه رفتار با دخترا و با همسر اصول خودشو داره دیگه خودتون میدونید
    مثلا شما وقتی یه چیزو میخاین اگه طرفتون منشیتون باشه میتونید دستور بدین ولی اگه خانمتون باشه باید ازش درخواست کنید باید همونطوری حرفتونو بزنید که میدونید قبول میکنه یا حرفتون به دلش میشینه که این همون که شما میگین بدجنسی ولی من میگم محبت کردن و جلب کردن دوست داشتنش اصول رفتار با دختراست...
    ببیند اگه خواستین با اون خانومه نامزد شین بدونید احساس بین هردوتون پیش میاد نمیشه ام جللوشو گرفت اخرشم 2 حالت داره یا یه ازدواج عقلانه و با شناخت از هم دارین یا اینکه به خاطر صلاح جفتتون از هم جدا میشین که هردو حالت به نفع هردوتونه
    نگران وابستگی و این چیزا نباشین کسی که مروارید میخاد تا به اب نزنه و خیس نشه نمیتونه به دست بیاردش

والا من حس کردم این دختره خیلی احساساتیه و زود وابسته میشه واسه همین نمیخوام از خودم محبتی نشون بدم تا زمانی که قضیه جدی بشه و حده اقل 50.50 بشه

23. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    مرد سارالاری به نظر من اتفاقاً خیلی خوبه ، مرد سالاری رو بعضی ها دید بد و یا تعریف نامناسبی در موردش دارن ( مثلاً بعضی ها فکر میکنن مرد سالاری یعنی همون برده داری شوهر از همسر ، و یا اینکه حرف اول و آخر رو همیشه مرد میزنه که کاملاً غلطه )

هر گروه و یا یک جمع نیاز مند اینه که یک رهبر داشته باشه ، خب این امر توی خانواده ستثنا نیست ، جمع صمیمی و گرم خانواده هم نیازمند اینه که یک رهبر داشته باشه و اونو هدایت کنه .

توی بعضی از خانواده مرد قدرت مدیریت و رهبری رو داره و در بعضی ها زن بیشتر از مرد و قدرت رو به دست میگره برای کنترل برای بهتر شدن خوانواده . ( این قدرت یک قدرت زور یا اجبار نیست )

دلیلی هم نیست که بگیم کودوم خانواده مرد سالار موفق تره و یا خانواده زن سالار ، مطمعنن تعامل بین هردو و رعایت اعتدال در زمینه های مخطلف زندگی میتونه موفق تر باشه ، بازم به هر حال یک نفر باید رهبر باشه و نمیشه دوتا رهبر داشته باشه .

با توجه به شناخت از نوشته های که شما داشتین من این حس رو داشتم که حس مرد سالاری در شما هست و دوست داره رهبر خانواده باشه ( که من خودم اینو تحسین میکنم )

اما با توجه به خصوصیاتی که این فرد مورد نظرتون که رفتین خواستگاریش معلومه حس استقلال و زن سالاری رو دارن ( اینجا مسئله خوب بودن و یا بد بودن نیست ، مسئله زندگیه که باهم چقد راحت میتونن تعامل و سازش و ... کنن )

فردا رو که شما با زنی که از خانواده زن سلار باشه ازدواج کنین باید سر تمام مسائل باهمدیگه چونه بزنین بحث کنین تا به نتیجه برسین ، نمیگم زندگی موفقی نخواهد بود . فقط باید همیشه سر مسائل زیادی صحبت کنین .

وقتی هر دو خواهان رهبری خوانواده باشین اونوقت : برای یک مسئله کوچیک مجبور میشین کلی بحث کنید وقت تلف کنید ، که شاید برای دو طرف تو زندگی خسته کننده باشه ....

ولی اگه فردی که شما باهاش ازدواج کرده باشین هم مثل شما از یک خانواده مرد سالار باشه خیلی راحت مسائل رو حل و یا مشکلات زندگی رو پشت سر میگذارین .

شباهت ها ، مثل سرمایه میمونه توی بانک ، برای روبرو شدن در برابر بحران های اقتصادی . و هر چه این سرمایه بیشتر باشه مطمعنن مشکلات اقتصادی رو راحت تر برطرف میکنیم

امیدوارم خوب توضیح داده باشم .
    والا با توضیحاتی که دادید من مرد سالار نمیبینم خودمو .یعنی از اونایی نیستم که بگم خب من خیلی چیزی حالیمه پس باید مدیریت خونه دست من باشه .برعکس انعطاف پذیر هستم اگه بدونم فلان حرف همسرم درسته خب کاملا باهاش همکاری میکنم مثلا میدونم همسرم پس انداز گر ماهریه خب برنامه مالی را میدم به او

25. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ابراهیم 69 نمایش پست ها
    یا علی
    خطر قرمز هامو رعایت میکنم

26. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

من منظورم این نبود که عجلت برا ازدواج چیه..منظورم این بود وقتی سنی نداری عجلت چیه که بخوای تو همون جلسه اول دخترو بپسندی اونم بگه چشم هرچی شما بگی و والسلام..
    مثلهای معروف گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی یا همونکه دوستمون گفتن راجب مروارید یا هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد همچین مواقعی کاربرد داره.
    شما با کمی صبر و بدست آوردن شناخت میتونی بهترین فرد رو انتخاب کنی..البته بعضی مواقع حرفهایی که تو جلسه اول گفته میشه واضحه بعضی وقتا باید بیشتر روش فکر بشه، برای مثال من با دختری حرف زدم گفتم با مهمون و مهمونی رفتن چطوری گفت وقتی مهمون بیاد روز عذای منه یا گفت حتما باید ماهی یکبار برم خرید درمانی اونم ممکنه چیزای خیلی گرون بخرم گفتم اگر جیب یاری نکرد چی گفت باید یاری کنه، منم همون جلسه اول آخر بود دیدمش.
    نمیدونم شاید دید من زیادی مردونه هستش که میگم همون جلسه اول مهم ترین حرفا گفته تا اگه موفقیتی پیدا نشد بیخود به جلسه بعد کشیده نشه و هی دختر پسر چند ماه با هم رفت و آمد کنند آخرشم پسر یا دختر بگه ما به درد هم نمیخوریم بای بای

27. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

والا من حس کردم این دختره خیلی احساساتیه و زود وابسته میشه واسه همین نمیخوام از خودم محبتی نشون بدم تا زمانی که قضیه جدی بشه و حده اقل 50.50 بشه
    اگه تصمیمتون اینه همونطوری که یکی از کاربرا گفتن فعلا رو خاسته هاتون زیاد پافشاری نکنید تا حساس نشه ...
    درهر صورت موفق باشید

28. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

والا با توضیحاتی که دادید من مرد سالار نمیبینم خودمو .یعنی از اونایی نیستم که بگم خب من خیلی چیزی حالیمه پس باید مدیریت خونه دست من باشه .برعکس انعطاف پذیر هستم اگه بدونم فلان حرف همسرم درسته خب کاملا باهاش همکاری میکنم مثلا میدونم همسرم پس انداز گر ماهریه خب برنامه مالی را میدم به او
    خب منم همینو گفتم ، مرد سالاری هم درجه های خودشو داره نه اینکه شدید باشین اما در شما هست .
    با تعامل و رعایت اعتدال در مسائل بهتر میتونین تو زندگی موفق باشین ، اما خب یکی باید بعضی وقتی تصمیم نهای رو بگیره . مدیریت میتونه توی مسائل مختلف عوض بشه اما رهبر همیشه یک نفره ، باز میگم معنی اشتباهی از مرد سالاری برداشت کردین !
    موفق باشین

30. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

دارم میرم واسه نهار .نتیجه نهایی را میام میگم

32. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

رفتی اومدی خبر بده ببینیم چکار کردین چیا گفتین و نتیجه چیشد

33. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سلام من اومدم خب ماجرا اینطوری بود که رفتیم رستوران طبق صحبتی که یکی از دوستان گفته بود که خلاف حرفش حرف بزن ببین قبول میکنه یا نه بهش گفتم چی میل داری گفت جوجه گفتم بیا به جا جوجه برگ سفارش بدیم گفت نه من جوجه میخوام شما خودت هرچی میخوای سفارش بده گفتم بهش من واسه شما هم برگ میگیرم گفت نخیرم گفتم جوجه میخوام اگه غذای دیگه بگی من نمیخورم .بعد غذا را سفارش دادیم بهش گفتم نظرت در مورد حرفام چی بود و پیشنهاداتم گفت با دوستام مشورت کردم بهم گفتن خاک تو سرت هر دختری آرزوشه شوهرش چنین پیشنهاداتی بده و مثل خیلی از شوهرا نباشه که بگن برو خودت کار کن هرجا میخوای و اگه ما بودیم سریع قبول میکردیم و فکر میکنم با این مسئله موردی نداشته باشم ولی از الان بگم دوست ندارم همسرم تو کارم دخالت کنه سرمایه ای هم که میزاره را کم کم بهش میدم تا حسابم صاف بشه .چون طرز فکر مردا با زنا فرق داره من دوست دارم فروشگاه لوازم آرایشی بزنم و چند تا از دوستامم میگم بیان کمکم بعد از ازدواج خودم محل فروشگاه را انتخاب میکنم و حتی نحوه دکوراسیونش فقط همسرم میتونه نظرشو بده و بس بعد از افتتاح هم اصلا دوست ندارم همسرم همش بیاد تو فروشگاه چون جو کاملا زنونه هستش دوستای منم از نظر حجابی و اخلاقی خیلی راحتن دوست ندارم همسرم باهاشون رفت و آمد داشته باشه .فقط هرماه حساب کتاب میکنم مقدار سود همسرمو بهش میدم مقدار سرمایه اولیه هم بهش میدم کم کم و اصلا دوست ندارم ازم پرس و جو کنه با سودت چیکار کردی.من حتی پدرمم تو کارام اجازه دخالت نمیدم بهش همسرمم به شدت مخالفم تو کارام دخالت کنه من خودم تو کار همسرم دخالت نمیکنم تو درآمدش دخالت نمیکنم دوست ندارم او هم دخالت کنه.اگرم تو زندگی زمانی دوستام اومدن خونمون دوست ندارم همسرم بیاد بشینه تو جمع ما دوست دارم خودشو یه جوری سرگرم کنه تا دوستام برن
    ====

خب نظرتون چیه به نظر خودم کنسله یه جوری امر و نهی میکنه از الان انگار من میخوام شوهر کنم

34. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام من اومدم خب ماجرا اینطوری بود که رفتیم رستوران طبق صحبتی که یکی از دوستان گفته بود که خلاف حرفش حرف بزن ببین قبول میکنه یا نه بهش گفتم چی میل داری گفت جوجه گفتم بیا به جا جوجه برگ سفارش بدیم گفت نه من جوجه میخوام شما خودت هرچی میخوای سفارش بده گفتم بهش من واسه شما هم برگ میگیرم گفت نخیرم گفتم جوجه میخوام اگه غذای دیگه بگی من نمیخورم .بعد غذا را سفارش دادیم بهش گفتم نظرت در مورد حرفام چی بود و پیشنهاداتم گفت با دوستام مشورت کردم بهم گفتن خاک تو سرت هر دختری آرزوشه شوهرش چنین پیشنهاداتی بده و مثل خیلی از شوهرا نباشه که بگن برو خودت کار کن هرجا میخوای و اگه ما بودیم سریع قبول میکردیم و فکر میکنم با این مسئله موردی نداشته باشم ولی از الان بگم دوست ندارم همسرم تو کارم دخالت کنه سرمایه ای هم که میزاره را کم کم بهش میدم تا حسابم صاف بشه .چون طرز فکر مردا با زنا فرق داره من دوست دارم فروشگاه لوازم آرایشی بزنم و چند تا از دوستامم میگم بیان کمکم بعد از ازدواج خودم محل فروشگاه را انتخاب میکنم و حتی نحوه دکوراسیونش فقط همسرم میتونه نظرشو بده و بس بعد از افتتاح هم اصلا دوست ندارم همسرم همش بیاد تو فروشگاه چون جو کاملا زنونه هستش دوستای منم از نظر حجابی و اخلاقی خیلی راحتن دوست ندارم همسرم باهاشون رفت و آمد داشته باشه .فقط هرماه حساب کتاب میکنم مقدار سود همسرمو بهش میدم مقدار سرمایه اولیه هم بهش میدم کم کم و اصلا دوست ندارم ازم پرس و جو کنه با سودت چیکار کردی.من حتی پدرمم تو کارام اجازه دخالت نمیدم بهش همسرمم به شدت مخالفم تو کارام دخالت کنه من خودم تو کار همسرم دخالت نمیکنم تو درآمدش دخالت نمیکنم دوست ندارم او هم دخالت کنه.اگرم تو زندگی زمانی دوستام اومدن خونمون دوست ندارم همسرم بیاد بشینه تو جمع ما دوست دارم خودشو یه جوری سرگرم کنه تا دوستام برن
    ====

خب نظرتون چیه به نظر خودم کنسله یه جوری امر و نهی میکنه از الان انگار من میخوام شوهر کنم
    عجب!!!داداش سرور میخوای یا زن؟
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

36. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    عجب!!!داداش سرور میخوای یا زن؟
    یه لحظه فک کردم قراره من با سرمایه او شغل بزنم

38. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    11

یه لحظه فک کردم قراره من با سرمایه او شغل بزنم
    والله ظاهرا شمارو بانک میدونه :| زندگی یعنی هرچیزی رو شریکی به دست اوردن...و شریکی مصرف کردن...به شما اجاره اینکه سرکارش هم برید نمیده...از اون دختراس که ارزو به دل میمونید یه بار گوششو تو دست بگیرید...داداش خودتو تو چاه ننداز
    امضای ایشان
    خداحافظ

40. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

خخخخ دختره ی چیش میشه
    ازدواج داره میکنه یا شراکت تو کار
    انگار داره ازت وام میگیره و ازدواجش به عنوان وصیغه اس

42. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

من که گفتم ایشون میخوان سالار خودشون باشن .

زندگی زناشوی که نمیشه گفت من برا خودم تو برا خودت ، زندگی زناشویی یعنی ما .

به نظر منم بدرد هم نمیخورین .

44. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

..شغل دختر..

آفرين
    ديدي رفتي همه چيز بهتر مشخص شد...اين دختره چون باباش نازشو زياد خريده فكر كرده شوهرشم مثل باباش بايد باشه.
    اينكه بگيم شما رو مثل بانك ديده خب اشتباهه چون حاضره ازت پول بگيره به شرط اينكه هرماه پس بده، مثل دخترايي نيست كه فقط پولتو ببينه جاي خودت و خب اين يه حسن ميتونه باشه.
    زيادي مغروره و لوس و خودراي بار اومده.
    دوس داره با دوستاش باشه تا شوهرش و اين اصلا براش خوب نيست و ضربشو ميخوره..
    حالا ديگه هر تصميمي خودت بگيري درسته 😉

Sent from my iPhone using Tapatalk

46. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    11

آفرين
    ديدي رفتي همه چيز بهتر مشخص شد...اين دختره چون باباش نازشو زياد خريده فكر كرده شوهرشم مثل باباش بايد باشه.
    اينكه بگيم شما رو مثل بانك ديده خب اشتباهه چون حاضره ازت پول بگيره به شرط اينكه هرماه پس بده، مثل دخترايي نيست كه فقط پولتو ببينه جاي خودت و خب اين يه حسن ميتونه باشه.
    زيادي مغروره و لوس و خودراي بار اومده.
    دوس داره با دوستاش باشه تا شوهرش و اين اصلا براش خوب نيست و ضربشو ميخوره..
    حالا ديگه هر تصميمي خودت بگيري درسته ������

خب بانکه که هرماه باید پولشو پس بدید...
    امضای ایشان
    خداحافظ

48. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17479
    تشکـر
    6
    تشکر شده 26 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

ب نظرم اصلا مناسب زندگی نیست...
    این خانوم میخاد حرف حرفه خودش باشه و نظر شما واسش مهم نیس درحالی که اگه میخاد خودش واسه خودش سروری کنه اصلا نیازی ب ازدواج نداره
    چون ازدواج درهرصورت ی سری تعهدات رو واسه طرفین ب همراه داره..ب مشکل میخورید باهاش
    این خانوم انگار داره از شما واسه سرمایه گذاری استفاده میکنه و خیلی ببخشیدا شمارو هیچ هم حسابم نمیکنه

50. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

خب بانکه که هرماه باید پولشو پس بدید...
    اون وام بانكه كه بايد پس بدي ولي خيلي دختراي پول پرست امروزه شوهرشونو بانك و جيب شوهرشونو عابربانك ميبينن و حق خودشون ميدونن كه هرچي ميخوان خرج كنن..بدون بازگشت.

51. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17479
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

مطمئن باشید تو زندگی هیچوقت به خاطر شما کوتاه نمیاد

52. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17479
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

اون وام بانكه كه بايد پس بدي ولي خيلي دختراي پول پرست امروزه شوهرشونو بانك و جيب شوهرشونو عابربانك ميبينن و حق خودشون ميدونن كه هرچي ميخوان خرج كنن..بدون بازگشت.

نوشته سود میده به اقای سام ..

فقط هرماه حساب کتاب میکنم مقدار سود همسرمو بهش میدم مقدار سرمایه اولیه هم بهش میدم کم کم و اصلا دوست ندارم ازم پرس و جو کنه با سودت چیکار کردی

53. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh.21 نمایش پست ها
    نوشته سود میده به اقای سام ..

فقط هرماه حساب کتاب میکنم مقدار سود همسرمو بهش میدم مقدار سرمایه اولیه هم بهش میدم کم کم و اصلا دوست ندارم ازم پرس و جو کنه با سودت چیکار کردی
    بابا اين چيزا مهم نيست..ميبينيد كه نوشته پول اوليه رو ميده سود شوهره رو هم ميده و با سود خودش هركار ميخواد ميكنه...منظورم اين بود از اين نظر كه قصد سواستفاده نداره خودش خوبه..حالا چرا داريد دختر مردم خراب ميكنيد 😁😁
    استارتر هم گفتن با اين حرفها اين گزينه از دور خارج شد منم گفتم حق داري.
    فقط يه توصيه مهم به استارتر عزيز،
    از اين به بعد نگو كلي پول دارم ال ميكنم بل ميكنم چون اگه قراره زن بگيري بايد كسي باشه كه تو شرايط سختي و بي پولي هم كنارت باشه نه كه تا پول داشتي خوبي وقتي نداشتي خداحافظ.

54. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    تشکر شده 458 بار در 284 پست
    میزان امتیاز
    9

خب هرکسی یه شرایطی داره خوب بود اگه چند جلسه باهاش رفت و آمد میکردم بعد نظرمو میگفتم و وقت اون دختر را میگرفتم؟
    دوم اینکه پیشنهادایی که من دادم به نظر خودم عالی بود واسم عجیبه چرا نمیخواد رئیس خودش باشه
    دوست عزیز بهتره با یه نفر ازدواج کنید که منطقی باشه و لجباز نباشه همچین دختری هیچوقت شمارو خوشبخت نمیکنه باور داشته باشید . من نمیگم زن نباید روی پای خودش وایسه نمیگم نباید درآمد داشته باشه ولی باید منطقی هم باشه و فقط به خواستهای خودش فکر نکنه . دخترای امروزی خیلی با دخترای قدیم فرق میکنن . بقول بابام الان دیگه زنا مثل قدیم نیستند دوست دارن جایگاهی تو این مملکت داشته باشم دست تو جیب خودشون باشن و فقط دنبال چیزای و کارای میرن که خودشون انتخاب میکنن نه شوهرشون . اگه علاقه‌ای بوجود نیومده بینتون بهتره قید این دختر رو بزنید نه واسه کارش واسه خود خواهی و یک دنده بودنش . امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید

56. 2 کاربران زیر از ramesh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15108
    تشکـر
    919
    میزان امتیاز
    10

سوال؟
    خب ازشون درباره ي علايقش بپرس . سعي كن با مهارت محكش بزني. ولي زيادم تابلو بازي درنيار كه ضايع ميشي. ببين افكارش بيشتر حول چه مسائلي ميچرخه. به مد و لباس و آرايش چقدر اهميت ميده. معتقده يه همسر خوب بايد چه ويژگي هايي داشته باشه و همينطور يه مادر خوب.
    جدا بهت پيشنهاد ميكنم اگه ديدي زياد از حد معقول به مسائل حاشيه اي اهميت ميده يا افكار بچگونه اي داره، دورش خط بكش...
    پيشنهاد ميدم اگه ازش خوشت اومد كمي باهاش مهربون تر و شوخ تر باشي .ولي فقط كمي.يعني جديتت رو كنار نذار . اينطوري خيلي جذاب تره
    از صميم قلبم آرزو ميكنم همون دختري باشه كه مي خواي و اميدوارم بتونين با هم به توافق برسين
    هرچي شد، ما رو بي خبر نذار لدفا

58. کاربران زیر از لبخندتلخ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

چه جالب و چقد صریح جوابتونو داد

انگار میخواد مقابل شما بایسته نه در کنار شما

من نامزدم ازم پرسید اگه بری سرکار حاضری حقوقت رو به من بدی؟؟؟

منم بهش گفتم آره چرا که نه دیگه جیب منو تو نداره

خیلی خوشحال شد و گفت من هرچی که دارم مال توئه..تو فقط به حرفای من گوش بده و برخلاف میلم نباش

به نظرم اصلا روش خوبی نیست که این خانم در پیش گرفته

درسته که یه زن باید یه حساب داشته باشه واسه خودش

اما اینکه باعث جدایی و منو تو شدن بشه اصلا قشنگ نیست

زندگی مشترک اسمش روشه...یعنی تو هرچیزی شریک هم بشن

60. 4 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

منم یکی ازم بپرسه چی میخورید بگم جوجه طرف مجبورم کنه هی بگه نه کباب براتون سفارش میدم. از همون اول بخواد زور بگه و تحمیل کنه اینجوری هم جوابش میدم صد برابر رفتار خود پسر جوابش میدم
    شما خیلی علاقه دارید مرد سالاری کنید و فک میکنید مرد سالاری یعنی وهمه چیز به زور به زن و بچه بدی حزف فقط حرف خودت

همین که به دختره گفتی بیا برات اینکارا رو میکنم منشی نباش یعنی زووور یعنی احترام نذاشتن به علاقه کس دیگه

خودت همه حرفهات. زور و تحمیل.

داداش شما اول. خودتو ببین بعد. راجب بقیه قضاوت کن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

62. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15305
    تشکـر
    2
    تشکر شده 15 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

منظور بدی نداشتم
    فقط خواستم به آقای سام بگم که با یه جلسه نمیتونه همه چیز مشخص کنه و بفهمه

تازه به احتمال زیاد توی دوران نامزدی هم نباید انتظار داشته باشه که این خانم به خاطر این آقا شغلش رو ول کنه
    ولی اگر رضایت داد که با کمک آقای سام شغلش رو عوض کنه به نظر من اون مال زمان ازدواج به بعد هستش

ممنونم ملکه خانم

64. 2 کاربران زیر از ابراهیم 69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

والله ظاهرا شمارو بانک میدونه :| زندگی یعنی هرچیزی رو شریکی به دست اوردن...و شریکی مصرف کردن...به شما اجاره اینکه سرکارش هم برید نمیده...از اون دختراس که ارزو به دل میمونید یه بار گوششو تو دست بگیرید...داداش خودتو تو چاه ننداز
    این دختر حس کردم فمنیست باشه چون همش میگفت حق زنا تو تاریخ خورده شده . شما مردا به ما زنا زیاد ظلم کردید.ولی الان باید جلوی شما وای بستیم

66. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    خخخخ دختره ی چیش میشه
    ازدواج داره میکنه یا شراکت تو کار
    انگار داره ازت وام میگیره و ازدواجش به عنوان وصیغه اس
    بانک سام شنبه برم ثبتش کنم

67. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh.21 نمایش پست ها

ب نظرم اصلا مناسب زندگی نیست...
    این خانوم میخاد حرف حرفه خودش باشه و نظر شما واسش مهم نیس درحالی که اگه میخاد خودش واسه خودش سروری کنه اصلا نیازی ب ازدواج نداره
    چون ازدواج درهرصورت ی سری تعهدات رو واسه طرفین ب همراه داره..ب مشکل میخورید باهاش
    این خانوم انگار داره از شما واسه سرمایه گذاری استفاده میکنه و خیلی ببخشیدا شمارو هیچ هم حسابم نمیکنه
    با دید من جور در نمیاد که دوست دارم در زندگی متاهلیم یه بیزینسی را با همسرم 2 تایی شروع کنیم در کنار هم گسترشش بدیم و به موفقیت برسونیمش

69. بالا | پست 96

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ramesh نمایش پست ها
    دوست عزیز بهتره با یه نفر ازدواج کنید که منطقی باشه و لجباز نباشه همچین دختری هیچوقت شمارو خوشبخت نمیکنه باور داشته باشید . من نمیگم زن نباید روی پای خودش وایسه نمیگم نباید درآمد داشته باشه ولی باید منطقی هم باشه و فقط به خواستهای خودش فکر نکنه . دخترای امروزی خیلی با دخترای قدیم فرق میکنن . بقول بابام الان دیگه زنا مثل قدیم نیستند دوست دارن جایگاهی تو این مملکت داشته باشم دست تو جیب خودشون باشن و فقط دنبال چیزای و کارای میرن که خودشون انتخاب میکنن نه شوهرشون . اگه علاقه‌ای بوجود نیومده بینتون بهتره قید این دختر رو بزنید نه واسه کارش واسه خود خواهی و یک دنده بودنش . امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید
    من کاملا خودمو حفظ میکنم تا زمانی که همه چی جدی نشده وارد فاز علاقه نرم چون نمیخوام وابستگی جلوی چشممو بگیره

70. بالا | پست 97

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سوال؟
    خب ازشون درباره ي علايقش بپرس . سعي كن با مهارت محكش بزني. ولي زيادم تابلو بازي درنيار كه ضايع ميشي. ببين افكارش بيشتر حول چه مسائلي ميچرخه. به مد و لباس و آرايش چقدر اهميت ميده. معتقده يه همسر خوب بايد چه ويژگي هايي داشته باشه و همينطور يه مادر خوب.
    جدا بهت پيشنهاد ميكنم اگه ديدي زياد از حد معقول به مسائل حاشيه اي اهميت ميده يا افكار بچگونه اي داره، دورش خط بكش...
    پيشنهاد ميدم اگه ازش خوشت اومد كمي باهاش مهربون تر و شوخ تر باشي .ولي فقط كمي.يعني جديتت رو كنار نذار . اينطوري خيلي جذاب تره
    از صميم قلبم آرزو ميكنم همون دختري باشه كه مي خواي و اميدوارم بتونين با هم به توافق برسين
    هرچي شد، ما رو بي خبر نذار لدفا
    به نظرم گزینه مناسبی نیستیم واسه هم.فعلا جدی ترین کیسم شد آشنای مشهدیمون

71. بالا | پست 98

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

آشناي مشهديتون بهتر از اين گزينس؟ خصوصيتي داره كه شما رسماً هنوز اقدام نكردي؟

72. بالا | پست 99

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    چه جالب و چقد صریح جوابتونو داد

انگار میخواد مقابل شما بایسته نه در کنار شما

من نامزدم ازم پرسید اگه بری سرکار حاضری حقوقت رو به من بدی؟؟؟

منم بهش گفتم آره چرا که نه دیگه جیب منو تو نداره

خیلی خوشحال شد و گفت من هرچی که دارم مال توئه..تو فقط به حرفای من گوش بده و برخلاف میلم نباش

به نظرم اصلا روش خوبی نیست که این خانم در پیش گرفته

درسته که یه زن باید یه حساب داشته باشه واسه خودش

اما اینکه باعث جدایی و منو تو شدن بشه اصلا قشنگ نیست

زندگی مشترک اسمش روشه...یعنی تو هرچیزی شریک هم بشن
    تو حرفاش این حرفارو زیاد تکرار میکرد

زن نباید مظلوم باشه.ما زنا اگه جلوی مردا وای میستادیم هیچ مردی بهمون ظلم نمیکرد.

73. بالا | پست 100

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

آشناي مشهديتون بهتر از اين گزينس؟ خصوصيتي داره كه شما رسماً هنوز اقدام نكردي؟

بیاید این تایپیک لطفا :

http://forum.moshaver.co/f174/%D8%B4...A%D8%B1-19747/

74. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد